biŞantiye

(Kalekim)’den Yeni Ürün: “Tecnica 352”

22.03.2023
123
(Kalekim)’den Yeni Ürün: “Tecnica 352”

Kalekim yeni ürünü “Tecnica 352”, geliştirilmiş formülü ile zemin sistemlerinde güvenli çözüm vadediyor. Epoksi esaslı, iki bileşenli son kat koruyucu kaplama malzemesi olan ürün, tüketici ve profesyonellere geniş kullanım alanı sunuyor. 

Normal – orta ağır mekanik yük ve kimyasala maruz yüzeylerde zorlu koşullara ve ağır yüklere dayanım kullanım amacı ile üretilen “Tecnica 352”; yüksek kimyasal ve mekanik dayanım gerektiren üretim alanları, lojistik depolama alanları, gıda ve ilaç üretim alanları, katlı otoparklar, genel üretim alanları, ticari yapılar, ofisler ve dış mekân aktivite alanlarında estetik, uzun ömürlü ve hızlı çözümler vadediyor.

ODTÜ BS 6920 standardına göre içme suyu depolarında kullanıma uygun “Tecnia 352”, solventsiz olması sebebiyle çevre ve insan sağlığına zarar vermiyor. Ürün, tiksotropik özellikli duvarda akma yapmayan formulasyonu ile düşey uygulamalarda kullanılabilen, beton ve çeliği koruma özelliğine sahip son kat kaplama malzemesi olarak tasarlandı. Kadife rulo yardımıyla uygulanabilen ürün, yüzeylerde derssiz yekpare bir görünüm sağlarken, temizlik açısından kullanıcılara kolaylık sunuyor.

Ayrıntılı bilgi için: kalekim.com

Alıntı

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

2019-2023 biŞantiye | Tüm hakları saklıdır.